Fransanın “Opinion way” təşkilatı “exit-poll”un nəticələrini açıqlayıb
Tarix: 02.11.2015 | Saat: 01:03:00 | E-mail | Çapa göndər


Fransanın “Opinion way” təşkilatı Azərbaycanda parlament seçkiləri ilə bağlı keçirdiyi “exit-poll”un ilkin nəticələrini açıqlayıb. APA-nın məlumatına görə, nəticələr aşağıdakı kimidir:
13 saylı Xəzər-Pirallahı seçki dairəsi - Əliyev Rauf Asif oğlu (77,7)
14 saylı Xəzər seçki dairəsi - Əliyeva Mehriban Arif qızı (96,1)
15 saylı Yasamal birinci seçki dairəsi - Quliyev Ülvi Zahid oğlu (53,6)
16 saylı Yasamal ikinci seçki dairəsi - Mustafayeva Aytən İnqilab qızı (48,3)
17 saylı Yasamal üçüncü seçki dairəsi - Həsənov Elşad Eldar oğlu (49,9)
18 saylı Nərimanov-Nizami seçki dairəsi - Musabəyov Rasim Nəsrəddin oğlu
(56,2)
19 saylı Nərimanov birinci seçki dairəsi - Məmmədov Hikmət Baba oğlu (53,6)
20 saylı Nərimanov ikinci seçki dairəsi - Əliyev Adil Abış oğlu (64,1)
21 saylı Nəsimi birinci seçki dairəsi - İbrahimqızı Məlahət İbrahim qızı (70,9)
22 saylı Nəsimi ikinci seçki dairəsi - Mollazadə Asim Nazim oğlu (56,3)
23 saylı Nəsimi-Səbail seçki dairəsi - Səmədzadə Ziyad Əliabbas oğlu
(75,7)
24 saylı Nizami birinci seçki dairəsi - Abdullayev Rövnəq İbrahim oğlu
(79,6)
25 saylı Nizami ikinci seçki dairəsi - Vəliyeva Sədaqət Süleyman qızı (66,3)
26 saylı Sabunçu birinci seçki dairəsi - Mustafa Fazil Qəzənfər oğlu
(51,9)
27 saylı Sabunçu ikinci seçki dairəsi - Cəbrayılova Dilarə Məmmədağa
(64,1)
28 saylı Sabunçu üçüncü seçki dairəsi - Quliyev Eldar Allahyar oğlu
(59,2)
29 saylı Səbail seçki dairəsi - Hacıyev Şəmsəddin Hümmət oğlu (58,8)
30 saylı Suraxanı birinci seçki dairəsi - Fətəliyeva Sevinc Həbib qızı (67,10)
31 saylı Suraxanı ikinci seçki dairəsi - Quliyev Fərəc İbrahim oğlu (39,6)
32 saylı Suraxanı üçüncü seçki dairəsi - Abiyev Ağacan Qulam oğlu (74,7)
33 saylı Xətai birinci seçki dairəsi - Mirələmov Hüseynbala Fazil oğlu (70,1)
34 saylı Xətai ikinci seçki dairəsi - Muradov Fuad Rauf oğlu (66,6)
35 saylı Xətai üçüncü seçki dairəsi - Əlizadə Araz Məmməd Mübariz oğlu
(46,7)
36 saylı Xətai dördüncü seçki dairəsi - Seyidov Səməd İsmayıl oğlu (73,1)
37 saylı Nizami birinci (Gəncə) seçki dairəsi - Kərimzadə Pərvin Orxan qızı (64,7)
38 saylı Nizami ikinci (Gəncə) seçki dairəsi - Həmzəyev Naqif Ələşrəf oğlu (66,3)
39 saylı Kəpəz birinci (Gəncə) seçki dairəsi - Fətiyev Xanlar Nuru oğlu (55,9)
40 saylı Kəpəz ikinci (Gəncə) seçki dairəsi - Quliyev Musa İsa oğlu (54,3)
41 saylı Sumqayıt birinci seçki dairəsi - Xəlilov Mirzəcan Mirzəmməd oğlu (59,9)
42 saylı Sumqayıt ikinci seçki dairəsi - Mirkişili Tahir Famil oğlu (56,1)
43 saylı Sumqayıt üçüncü seçki dairəsi - Babayev Muxtar Bahadur oğlu (67,4)
44 saylı Sumqayıt-Xızı seçki dairəsi - Salayev Hacı Hacıbaba oğlu (70,1)
45 saylı Abşeron seçki dairəsi - Əsədov Oqtay Sabir oğlu (71,9)
46 saylı Şirvan seçki dairəsi - Cəbrayılov Rafael Kamil oğlu (63,2)
47 saylı Mingəçevir seçki dairəsi - Mirzəzadə Aydın Böyükkişi oğlu (55,4)
48 saylı Yevlax seçki dairəsi - Məmmədov İlham Kazım oğlu (66,7)
49 saylı Yevlax-Mingəçevir seçki dairəsi - Hüseynli Əli Məhəmməd oğlu (71,7)
50 saylı Abşeron-Qobustan seçki dairəsi - Xanlarova Zeynəb Yəhya qızı (69,2)
51 saylı Qusar seçki dairəsi - Badamov Azər Camal oğlu (63,4)
52 saylı Quba seçki dairəsi - Əhmədov Vahid Qazməmməd oğlu
(50,9)
53 saylı Quba-Qusar seçki dairəsi - Abramov Yevda Sasunoviç (59,2)
54 saylı Şabran-Siyəzən seçki dairəsi - Süleymanov Tahir Süleyman oğlu (74,4)
55 saylı Xaçmaz şəhər seçki dairəsi - Səlimov Eldəniz Adil oğlu (68,1)
56 saylı Xaçmaz kənd seçki dairəsi - Əliyev İlham Əlisəftər oğlu (66,1)
57 saylı Kürdəmir seçki dairəsi - Məmmədov Müslüm Mürsəl oğlu (61,6)
58 saylı Hacıqabul-Kürdəmir seçki dairəsi - Hüseynov Rafael Baba oğlu (57,6)
59 saylı Salyan seçki dairəsi - Hüseynov Əliağa İzzət oğlu (74,4)
60 saylı Salyan-Neftçala seçki dairəsi - Ağamali Fəzail Rəhim oğlu (67,9)
61 saylı Neftçala seçki dairəsi - Rəhimzadə Arif Qafar oğlu (74,4)
62 saylı Saatlı seçki dairəsi - Amaşov Əflatun Əhməd oğlu (68,7)
63 saylı Sabirabad birinci seçki dairəsi - Quliyev Elçin Bəybala oğlu (65,1)
64 saylı Sabirabad ikinci seçki dairəsi - Xəlilov Rüstəm Gülabba oğlu (67,1)
65 saylı Saatli-Sabirabad-Kürdəmir seçki dairəsi - Əmiraslanov Əhliman Tapdıq oğlu (73,7)
66 saylı Biləsuvar seçki dairəsi - Kazımlı Xanhüseyn Hüseynağa oğlu (64,1)
67 saylı Cəlilabad şəhər seçki dairəsi - Həsənov Malik Əvəz oğlu (70,7)
68 saylı Cəlilabad kənd seçki dairəsi - Kazımov Mirkazım Məhəmməd oğlu (64,7)
69 saylı Cəlilabad-Masalli-Biləsuvar seçki dairəsi - İbrahimli Fəzail Feyruz oğlu (66,7)
70 saylı Masallı şəhər seçki dairəsi - Əliyev Nəriman Əlibala oğlu (64,1)
71 saylı Masallı kənd seçki dairəsi - Axundova Elmira Hüseyn (58,7)
72 saylı Yardımlı-Masallı seçki dairəsi - Qasımlı Musa Cəfər oğlu (56,9)
73 saylı Lənkəran şəhər seçki dairəsi - Quliyev Rüfət Atakişi oğlu (63,7)
74 saylı Lənkəran kənd seçki dairəsi - Rəcəbli Hadi Musa oğlu (67,7)
75 saylı Lənkəran-Masallı seçki dairəsi - Paşazadə Cavanşir Hümmət oğlu (72,9)
76 saylı Lənkəran-Astara seçki dairəsi - Əsgərov Ziyafət Abbas oğlu (73,4)
77 saylı Astara seçki dairəsi - Mahmudov Rəşad Məmmədqulu oğlu (67,3)
78 saylı Lerik seçki dairəsi - Məmmədov İqbal Nəriman oğlu (67,1)
79 saylı İmişli seçki dairəsi - Qasimov Əsabil Qarakişi oğlu (68,9)
80 saylı İmişli-Beyləqan seçki dairəsi - Qənizadə Çingiz Aşrali oğlu (60,3)
81 saylı Beyləqan seçki dairəsi - İsmayılov Şahin Əmir oğlu (57,8)
82 saylı Ağcabədi seçki dairəsi - Rzayev Tahir Musa oğlu (63,9)
83 saylı Ağcabədi-Füzuli seçki dairəsi - Abbasov Aqil Məhəmməd oğlu (62,1)
84 saylı Füzuli seçki dairəsi - Muradova Bahar Əvəz qızı (69,5)
85 saylı Şamaxı seçki dairəsi - Süleymanov Elxan Sirac oğlu (64,5)
86 saylı İsmayıllı seçki dairəsi - Aslanov Novruzəli Davud oğlu (64,8)
87 saylı Ağsu-İsmayıllı seçki dairəsi - Kərimli Tahir Zayidağa oğlu (67,1)
88 saylı Göyçay seçki dairəsi - Hacıyev Sabir Kamal oğlu (59,2)
89 saylı Göyçay-Ağdaş seçki dairəsi - Nəsirov Elman Xudam oğlu (63,7)
90 saylı Ağdaş seçki dairəsi - Əsədullayev Çingiz Rauf oğlu (51,4)
91 saylı Ucar seçki dairəsi - Hüseynov Vüsal Afqan oğlu (61,7)
92 saylı Zərdab-Ucar seçki dairəsi - Əliyeva Jalə Fazil qızı (53,6)
93 saylı Bərdə şəhər seçki dairəsi - Baxşəliyeva Gövhər Baxşəli (73,1)
94 saylı Bərdə kənd seçki dairəsi - Oruc Zahid Məhərrəm oğlu (72,2)
95 saylı Tərtər seçki dairəsi - Alıyev Sahib Eyvaz oğlu (65,2)
96 saylı Goranboy-Naftalan seçki dairəsi - Aslanov Mahir Məhəmmədəli oğlu
(69,9)
97 saylı Goranboy-Ağdam-Tərtər seçki dairəsi - Vəliyev Ağalar İsrəfil oğlu
(69,6)
98 saylı Şəmkir şəhər seçki dairəsi - Qafarova Sahibə Əli qızı (74,4)
99 saylı Şəmkir kənd seçki dairəsi - Əliyeva Sona Sakit qızı (69,1)
100 saylı Şəmkir-Daşkəsən seçki dairəsi - Bayramov Kamran Fərhad oğlu (65,6)
101 saylı Göygöl-Daşkəsən seçki dairəsi - Rzayev Rövşən Şükür oğlu
(67,3)
102 saylı Samux-Şəmkir seçki dairəsi - Ələsgərov Valeh Feyruz oğlu
(69,1)
103 saylı Gədəbəy seçki dairəsi - Hüseynova Sevinc Əmirəhməd qızı (73,2)
104 saylı Gədəbəy-Tovuz seçki dairəsi - Məmmədhəsənov Rafiq Musa oğlu (66,9)
105 saylı Tovuz seçki dairəsi - Paşayeva Qənirə Ələsgər qızı (59,1)
106 saylı Tovuz-Qazax-Ağstafa seçki dairəsi - Ağayeva Ülviyyə Cavanşir qızı
(59,7)
107 saylı Qazax seçki dairəsi - Nəbizadə Kamran Telman oğlu (63,3)
108 saylı Ağstafa seçki dairəsi - Cəfərov Nizami Qulu oğlu (68,4)
109 saylı Balakən seçki dairəsi - Məhəməliyev Nəsib Məhəmməd oğlu
(66,4)
110 saylı Zaqatala seçki dairəsi - Musayev Elşən Məmmədhənifə oğlu (51,6)
111 saylı Zaqatala-Balakən seçki dairəsi - Əliyeva Kamilə Əliağa qızı (53,1)
112 saylı Qax seçki dairəsi - Kərimli Azər Şəmşid oğlu (57,7)
113 saylı Şəki şəhər seçki dairəsi - Mahmudov Yaqub Mikayıl oğlu (53,6)
114 saylı Şəki kənd birinci seçki dairəsi - Məsimli Əli Əhməd oğlu (45,1)
115 saylı Şəki kənd ikinci seçki dairəsi - Feyziyev Cavanşir Əyyub oğlu (56,4)
116 saylı Qəbələ seçki dairəsi - Heydərov Fəttah Səməd oğlu (78,9)
117 saylı Oğuz-Qəbələ seçki dairəsi - Naxçıvanlı Aqiyə Həbib qızı (72,3)
118 saylı Ağdam şəhər seçki dairəsi - Əliyev Bəxtiyar Həmzə oğlu (64,1)
119 saylı Ağdam kənd seçki dairəsi - Sadıqov Bəxtiyar Yusif oğlu (70,2)
120 saylı Cəbrayıl-Qubadlı seçki dairəsi-Şahverdiyev Astan Nüşirəvan oğlu (64,4)
121 saylı Laçın seçki dairəsi - Abbaszadə Mahir Tapdıq oğlu (61,8)
122 saylı Xankəndi seçki dairəsi - Qasımova Flora Qasım qızı (56,9)
123 saylı Kəlbəcər seçki dairəsi - Qurbanov Cavid Qənbər oğlu (79,1)
124 saylı Şuşa-Ağdam-Xocalı-Xocavənd seçki dairəsi - Məmmədov Elman Camal oğlu (63,7)
125 saylı Zəngilan-Qubadlı seçki dairəsi - İsmayılov İmamverdi İbiş oğlu (61,5).




 
Bölməyə aid digər xəbərlər
17.11.2018
Milli Dirçəliş Günü ilə bağlı icazəsiz aksiya keçirməkdə məqsəd təxribat törətmək və ara qarışdırmaqdır
16.11.2018
Ermənistan yaxın zamanlarda KTMT-də tamamilə təklənəcək
16.11.2018
Rəsmi Paris Azərbaycanın işğal olunmuş ərazilərindən Fransaya qanunsuz səfərlərin qarşısını almalıdır
16.11.2018
Razılaşmanın düzgün və milli mənafelərə uyğun olduğunu düşünürəm
15.11.2018
Çavuşoğlu: “Star” neft emalı zavodu ilə Azərbaycan Türkiyədə ən böyük investor oldu”

Şərh əlavə olunmayıb



    ,    
Namiq Əliyev
Tural Tağıyev
Namiq Əliyev
Namiq Əliyev
Hansı dövlətləri Azərbaycana dost hesab edirsiniz?
Türkiyə
Rusiya
ABŞ
Almaniya
Fransa
İngiltərə
Gürcüstan
Ukrayna
Belorusiya
İran
Çin

  Nəticələr!    İştirak edənlər: 10495

1 “Xaricdə təhsilimi davam etdirsəm, psixologiya sahəsini seçəcəyəm”
2 Azərbaycan turizmi Yunanıstanda təbliğ olunub
3 Davamli dil siyasəti dövlətin əsas prioritet istiqaməti kimi
4 “Gedir dayanmadan zamanın köçü”
5 Almaniyada Naxçıvanla bağlı broşürlər paylanılıb


© Copyright 1999-2013 "Palitra" müstəqil ictimai-siyasi qəzet
Azərbaycan, Bakı ş. Sahib Zeynalov 15/31
Tel/Fax.: 441-39-97, Tel: 449-55-46
Müəllif hüquqları qorunur. Məlumatdan istifadə etdikdə istinad mütləqdir. Məlumat internet səhifələrində istifadə edildikdə müvafiq keçidin qoyulması mütləqdir. Designed by inetlab.info